poznaj nas

Gotowi do współpracy.

Mamy dla Ciebie nieszablonowe pomysły i rozwiązania. Konkretny, kreatywny potencjał z którego warto skorzystać.
Komunikacja i współpraca
Te dwa słowa to początek każdego zlecenia
które tworzymy
Doświadczenie
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu działamy
efektywnie i proponujemy skuteczne rozwiązania
Jakość
Nie tylko naszej pracy ale również naszych relacji
z klientem jest kluczem do wspaniałych rezultatów.

Kim jesteśmy...

Flexio Studio to grupa, doświadczonych w pracy przy wielu projektach, ambitnych osób. Nasz team tworzą graficy, fotograf oraz programiści. Mając nas do dyspozycji możesz być pewnym - wiemy co i w jakim celu robimy. Posiadamy dużo ciekawych pomysłów i koncepcji, które oferujemy tym, którzy właśnie ich poszukują. Myślimy o Twoim sukcesie dlatego bardzo cenimy długoterminową współpracę. Bo to, co dla Ciebie zrobimy ma nas cieszyć - ale co najważniejsze - ma przyciągać Twoich klientów oraz ma wyróżniać Twój przekaz. Flexio Nowy Sącz... gdzieś południu Polski :)

Wszystko dookoła nas jest komunikatem.

Projekty dla digital media, tradycyjne nośniki reklam, etykieta produktu, sklep internetowy, zdęcie produktu... to wszystko, co tworzymy w Flexio do danych zleceń ma jeden cel - przekazanie komunikatu. Twojego komunikatu, w takiej formie wizualnej, która zrealizuje to zadanie najskuteczniej.
A zanim coś dla Ciebie przygotujemy - możemy stworzyć wstępny brief który pozwoli realizować zadanie zgodnie z harmonogramem. Da to też wstępne informacje co wymaga dopracowania, zmian a co jest przygotowane poprawnie. Bez niespodzianek i na czas.

Dzięki doświadczeniu jesteśmy efektywni.

Praca przy tworzeniu różnych projektów i realizacja wielu stron internetowych pozwala nam to stwierdzić jednoznacznie. Działamy konkretnie i zdecydowanie. Nasi klienci mogą liczyć na naszą wiedzę oraz wsparcie. My słuchamy Twoich sugestii, poznajemy Twoje oczekiwania - pełna współpraca przynosi najlepsze efekty. Mimo że strony internetowe tworzymy w Nowym Sączu to tworzymy je dla klientów z każdego zakątka świata.

Projekty Web

Tworzymy strony które wpływają pozytywnie na wizerunek Twojej firmy. Zostaw konkurencję w tyle.

Projekty graficzne

Biegle działamy w 3D oraz w 2D. Umiejętnie to wykorzystujemy, co można zauważyć w portfolio.

Fotografia komercyjna

Posiadamy studio stacjonarne oraz mobilne. Działamy w całej Polsce oraz Europie.

Estetyka i jakość.

Estetyka i klarowność to nasza dewiza. Bez zbędnych ton dodatków. Kontaktujemy szybko za pomocą przekazu wizualnego. Bo to produkt lub usługa jest gwiazdą twojej reklamy lub strony... nie dodatki.

Analiza projektu i makietowanie

Nawet najmniejsze zlecenie wymaga solidnego planu. I dobrego pomysłu.

Testy z użytkownikami

Nie tylko strony internetowe - każdy projekt prezentujemy potencjalnym odbiorcom.

Architektura informacji

Tydzień myślenia i opracowania a potem efektywna praca - to działa.

Założenia i ich realizacja.

Chcemy aby nasi klienci byli pewni naszej skuteczności.

Insurance Agent – ubezpieczenia

Grafika 3D

Ewi Store – sklep internetowy

Construction Supplier Group

4 Summit – branża stalowa

6

Sześć tygodni. Tyle średnio realizujemy zlecenie w którym projektujemy wszystko od zera, musimy przygotować teksty, zdjęcia... generalnie cały content. Niby dużo - ale nigdy się nie spóźniamy !
Wiemy, że dobre rzeczy, powstają w zgranym zespole. I tacy też jesteśmy - zgrani, ambitni i pozytywni. Inspirujemy się wszystkim tym, co nas otacza i na co warto zwrócić uwagę. Lubimy mówić - pomyśl odwrotnie - co często pomaga, gdy chwilowo kogoś z nas prześladuje kryzys twórczy.
Dlaczego nazywamy się Flexio ?
Odpowiedź brzmi - ponieważ naszym zdaniem oznacza ona elastyczność. Te kilka liter które określają/opisują firmę to nie lada wyzwanie do realizacji. Nasza nazwa jest neutralna i doskonale pasuje do naszej działalności - czy to prawda?
Czy można zamówić tylko jedną usługę?
Oczywiście, nie ma problemu! Możemy wykonać tylko sesję produktową, zaprojektować logo czy też przygotować sklep internetowy. Lubimy współpracę z innymi firmami.
Czy możemy przygotować tylko koncepcję i brief dla danego projektu?
Zdecydowanie. Dobrą praktyką jest wspólnie z klientem omówienie celu, etapów działania, wymaganych projektów do danego zlecenia. Potem przygotowujemy brief.